IR680630201903310391767001 آینده به شما نزدیک است - افزونه‌های خارق­ العاده برای مایكروسافت آفیس
ترفندستان ● مرجع اخبار و اطلاعات کامپیوتری ، اینترنت ، موبایل و آنچه شما بخواهید
تاریخ : دوشنبه 5 آذر 1397
نویسنده : Mohsen Jamshidi Zarmehri

 
1 -  ذخیره­ سازی فایل­ها در قالب PDF و یا XPS یكی از سئوال­هایی كه تا به حال چندین بار از من پرسیده شده، درباره چگونگی ذخیره ­سازی گزارش‌های Access به فرمت PDF بوده است. Adobe فایل­هایی را در فرمت PDF ایجاد می‌كند، این فرمت استاندارد، برای مشاهده مستندات گوناگون است. اپل با ایجاد فایل­های انعطاف‌پذیر باعث رشد و همه‌گیر شدن این نوع مستندات شده است. با مطالعه مطالب Open Standard از این آدرس اطلاعات خود را در این زمینه كامل­تر كنید.

http://www.iso.org/iso/iso_catalogue/catalogue_tc/catalogue_detail.htm?csnumber=51502  XML Paper Specification  یا همان (XPS) بر پایه XML از سوی مایكروسافت طراحی شده است و مورد نیاز بسیاری از برنامه­ نویسان می‌باشد و مایكروسافت برای رعایت اصول استانداردسازی بین مستندات و ارائه راه حل مناسب برای تغییر فرمت فایل­های خود به PDF، برای گروه نرم‌افزارهای آفیس 2007 اقدام به ارائه ذخیره­سازی فایل­ها در قالب PDF و یا XPS نموده است كه در آدرس زیر قابل دسترس عموم است:
 http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=4d951911-3e7e-4ae6-b059-a2e79ed87041&displaylang=en همچنین می‌توانید از افزونه‌های دیگر در این زمینه كه توسط دیگر شركت­های نرم‌افزاری ارائه شده است نیز استفاده كنید:  PDF995 : http://www.pdf995.com/ CutePDFWriter : http://www.cutepdf.com/ PrimoPDF : http://www.primopdf.com

 2 - فرمول­های ریاضی با Word نوشتن معادلات ریاضی یكی از دشوارترین كارها در Word می‌باشد. MathType یكی از ابزارهای ارائه شده در این زمینه می‌باشد كه به راحتی می‌توانید انواع فرمول ریاضی را در برنامه Word، صفحات سایت، PowerPoint و خیلی محیط­های دیگر بنویسید .  این برنامه را می‌توانید از سایت زیر دریافت كنید.  (http://www.dessci.com/en/products/mathtype


 همچنین مایكروسافت نیز در زمینه فرمول­ نویسی افزونه دیگری ارائه كرده با نام مایكروسافت ریاضیات (Microsoft Math) با حجمی كم اما با قابلیت­های منحصربه­ فرد، این افزونه را می‌توانید در Word 2007 استفاده كنید اما framework 2.0 را نیز نیاز دارید. نصب آن بر روی انواع ویندوز 2000 با بسته ترمیمی 4، ویندوز XP با بسته ترمیمی 2، ویندوز 2003 سرور و ویستا به­ سادگی انجام می‌گیرد. پس از نصب این افزونه گزینه Add-Ins به منوهای برنامه Word اضافه می‌شود كه برنامه Math زیر مجموعه آن است. برای دریافت مایكروسافت ریاضیات به این آدرس مراجعه كنید:
  (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=030fae9c-704f-48ca-971d-56241aefc764&displaylang=en )


 3­- Lookeen برای Outlook، هم 2003 هم 2007 با یك ابزار كوچك می‌توانید Outlook را زیر و رو كنید، اگر خواستید چنین كاری كنید كافیست افزونه Lookeen را از اینجا (http://www.lookeen.net ) دانلود و بر روی سیستم نصب كنید اما ... این افزونه پولی است ولی برای 14 روز می‌توانید به هر شكلی كه دوست دارید تمام قمست­ها Outlook مانندmail, attachments, appointments, tasks, notes,  و contacts  جست‌وجو كنید. 


 4 - جست­وجوی فرامین حتماً برای شما هم پیش آمده، برای انجام كاری با شوق فراوان وارد یكی از برنامه‌های Office 2007 می‌شوید، دنبال ابزاری هستید تا كارتان را انجام دهید، اما به خاطر ندارید كه ابزار مورد نظرتان در كدام منو مخفی شده است، مطمئنم كلافه و سردرگم خواهید شد و برای جست­وجوی ابزار مورد نظر، همه منوها را می‌گردید تا به مقصود خود برسید. از این پس در چنین شرایطی افزونه Search Command پشتیبان كاربران ناامید Office 2007 خواهد شد. این افزونه به شما اجازه می‌دهد تا در مورد ابزاری كه نیاز دارید از او سؤال كنید و او شما را به مقصد برساند. ابزاری كوچك برای كاربران حواس­پرت. داشتم فراموش می‌كردم این افزونه را از این سایت دریافت كنید:
 (http://www.officelabs.com/projects/searchcommands/Pages/default.aspx )


5 -  MZ-Tools اگر قصد نوشتن كدهای VBA را دارید با MZ-Tools آنها را بنویسید، ابزاری كه به راحتی نمونه كدهای از پیش نوشته شده را در اختیاریتان می‌گذارد و شما را سریع به مقصودتان خواهد رساند. این ابزار كارآمد را از مسیر (http://www.mztools.com/v3/mztools3.aspx ) دریافت كنید و لذت ببرید. 

 6 -  آنالیز كامل Access افزونه Total Access Analyzer به راحتی پایگاه اطلاعاتی شما را آنالیز می‌كند. این افزونه می‌تواند مشكلات پنهان و یا رموز فراموش شده پایگاه اطلاعاتی Access شما را نمایان كند. كارهایی از این قبیل كه به كمك برنامه­نویسان می‌آید را به Total Access Analyzer  بسپارید. اگر دوست داشتید این افزونه را دانلود كنید به این آدرس سری بزنید: 
(http://www.fmsinc.com/MicrosoftAccess/BestPractices.html )

 

7 -  اشتباهات كدنویسی را با SimpleyVBA برطرف كنید اگر از افزونه شماره 5 استفاده كردید یا نكردید، حتماً از این افزونه استفاده كنید، چون به شما نشان خواهد داد كه كدهای VBA نوشته شده اشكال دارد یا خیر. این افزونه را از این لینك بگیرید: 
(http://www.everythingaccess.com/simplyvba/globalerrorhandler/variablesinspector.htm )


 8 -  Personal Folders Backup نرم‌افزار Outlook انباری از تمام اطلاعات شماست، ایمیل (رایانامه)، تقویم، دفترچه تماس­ها و بسیاری موارد دیگر را در قالب فایل PST در بر می‌گیرد. اگر اتفاقی برای Outlook رخ دهد تمام مكاتبات شما و بسیاری از اطلاعات موجود از دست خواهد رفت. تهیه نسخه پشتیبان از آنها راهی است برای نجات شما و مكاتبات و سایر اطلاعات. مایكروسافت افزونه مفیدی در این زمینه ارائه داده است تا بتوانید از فایل PST مربوط به Outlook نسخه پشتیبان تهیه كنید. این افزونه را با حجم 160 كیلوبایت می‌توانید از آدرس 
(http://download.microsoft.com/download/e/0/f/e0f1a42b-e4bd-4306-a3d4-78ff9d2b22ca/pfbackup.exe ) دریافت كنید.


9 -  ابزار ادغام رایانامه مفهوم ادغام نامه پیچیده نیست اما كار دشواری است و در انجام آن محدودیت‌هایی وجود دارد. با استفاده از افزونه Mail Merge Toolkit به راحتی می‌توانید:  • موضوعات دلخواه و شخصی داشته باشید. • فایل­های مختلف به پیام خود ضمیمه كنید. • پیام خود را در قالب­های HTML و یا RTF، بدون نیاز به در نظر گرفتن موارد امنیتی ارسال كنید. • از طریق ابزار Publisher در قالب فایل GIF پیام ارسال كنید. این افزونه را از این آدرس دریافت كنید:  (http://www.mapilab.com/outlook/mail_merge

 

10 -  ادغام PowerPoint با رایانامه فكرش رو هم نكنید، بدون این ابزار، راه بسیار دشواری در پیش خواهید داشت. اگر روزی نیاز شد فایل­های PowerPoint و یا فایل­های صوتی و تصویری و حتی فایل­های Excel را در یك رایانامه ارائه كنید بهتر است از افزونه PPTools Merge كه در آدرس 
(http://www.pptools.com/merge/index.html ) در دسترس است، استفاده كنید.

 

11 - Narration Timing Tweaker با برنامه PowerPoint می‌توانید Slide show بسازید و برای پیش­برد بهتر، صداگذاری هم انجام دهید. اما برنده واقعی كسی است كه بتواند همه نوع فایل صوتی را در فایل خود اضافه، تغییر و بازسازی كند. Narration Timing Tweaker افزونه­ایست كه به شما اجازه همه نوع تغییر و تحول در فایل صوتی Slide show خواهد داد. آن را از
 (http://skp.mvps.org/nttweak.htm ) بخواهید.

 

12 - افزونه CrosseEyes برای Word اگر شما با فایل­های طولانی Word سرو كار دارید می‌دانید كه زمان زیادی برای بازبینی از شما می­گیرند. برای حل این مشكل CrosseEyes كدهای داخل فایل­های Word را نمایش می‌دهد تا به شما كمك كند. این افزونه در سایت 
(http://www.levitjames.com/crosseyes/CrossEyes.html ) منتظر شماست.

 

13 - با Outlook پیامك بزن داشتن ابزاری برای ارسال پیامك از طریق كامپیوتر، بسیار مفید به نظر می‌رسد، این­طور نیست؟ اگر دوست داشتید چنین كاری را انجام دهید افزونه Microsoft Outlook SMS را دانلود و نصب كنید و موبایل خود را به كامپیوتر متصل كنید. توسط سیستم جهانی ارتباط موبایل، با استفاده از كامپیوتر و Outlook2003 و Outlook2007 هر قدر كه دوست داشتید پیامك تایپ كنید و از طریق موبایل آن را ارسال كنید، البته تصور نكنید كه ارسال پیامك رایگان خواهد بود. افزونه را از مایكروسافت بگیرید. 
(http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=240080b4-986e-4afb-ab21-3af2be63508b&displaylang=en )


14 - افزونه AddInSpy در انتها باید افزونه مورد علاقه خودم رو، به شما هم معرفی كنم. این افزونه می‌تواند به گسترش افزونه‌های موجود و یا خلق یك افزونه جدید كمك كند. اما از طرف مایكروسافت پشتیبانی نمی‌شود. اطلاعات تكمیلی آن را مایكروسافت، در اختیار برنامه­نویسان قرار داده است.
موضوعات مرتبط: ویندوز 10 , ویندوز 8 , ویندوز 8 , ویندوز 8 , ویندوز 8 , ویندوز 8 , ویندوز 8 , ویندوز xp , ویندوز xp , آموزش ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
amoxicillin پنجشنبه 24 بهمن 1398 10:50 ب.ظ
Hi, Neat post. There is a problem along with your web site in web explorer, would check
this? IE still is the marketplace leader and a good portion of other people will pass over your magnificent writing because of this problem.
bed sheets sale دوشنبه 30 دی 1398 04:04 ب.ظ
I got a website from where I be able to actually optain useful
sling tv سه شنبه 24 دی 1398 11:24 ق.ظ
Howdy just wanted to give you a quick heads up. The
words in your content seem to be running off the screen in Chrome.
I'm not sure if this is a format issue or something to do with web browser compatibility but I
thought I'd post to let you know. The layout look great though!
Hope you get the issue solved soon. Thanks
sling tv سه شنبه 17 دی 1398 03:17 ق.ظ
What's Going down i am new to this, I stumbled upon this I've discovered It positively helpful and it has helped me out loads.

I'm hoping to contribute & aid other users like its aided me.
Good job.
match.com free trial سه شنبه 10 دی 1398 05:47 ق.ظ
What's up to all, how is the whole thing, I think every
one is getting more from this website, and your views are good designed for new users.
match.com free trial دوشنبه 9 دی 1398 01:03 ق.ظ
It's appropriate time to make some plans for the future and it's time to be happy.
I've read this post and if I could I wish to suggest you some interesting things or advice.
Perhaps you can write next articles referring to this article.
I want to read more things about it!
how to get help in windows 10 شنبه 7 دی 1398 08:03 ق.ظ
I have been exploring for a little for any high quality articles
or weblog posts in this sort of space . Exploring in Yahoo I at last stumbled upon this site.

Studying this info So i'm happy to exhibit that I've a very
just right uncanny feeling I discovered exactly what I
needed. I such a lot undoubtedly will make certain to do not disregard this site
and provides it a look on a constant basis.
ps4 games شنبه 23 آذر 1398 11:34 ب.ظ
Hey! Do you know if they make any plugins to protect
against hackers? I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any recommendations?
http://tinyurl.com/vb8qv65 چهارشنبه 29 آبان 1398 04:16 ب.ظ
Have you ever thought about adding a little bit more than just your articles?
I mean, what you say is valuable and all. But imagine
if you added some great pictures or video clips to give
your posts more, "pop"! Your content is excellent but with pics
and video clips, this site could certainly be one of the best in its niche.
Awesome blog!
plenty of fish dating site یکشنبه 26 آبان 1398 08:33 ب.ظ
This is a topic that's near to my heart... Cheers! Exactly where are your
contact details though?
health benefits of coconut oil سه شنبه 7 آبان 1398 04:35 ب.ظ
Your style is so unique in comparison to other people I've read stuff from.
I appreciate you for posting when you have the opportunity, Guess I will just bookmark this
page.
quest protein bars دوشنبه 6 آبان 1398 04:35 ب.ظ
Wow, amazing weblog format! How long have you been running
a blog for? you made blogging look easy. The entire look of
your web site is excellent, let alone the content!
quest bars cheap چهارشنبه 17 مهر 1398 03:43 ق.ظ
This blog was... how do you say it? Relevant!!
Finally I've found something that helped me.
Thank you!
minecraft games دوشنبه 25 شهریور 1398 07:04 ب.ظ
Good site you've got here.. It's hard to find quality writing like yours nowadays.
I honestly appreciate individuals like you!
Take care!!
minecraft games یکشنبه 10 شهریور 1398 01:14 ب.ظ
This website definitely has all of the information I wanted concerning
this subject and didn't know who to ask.
descargar facebook یکشنبه 27 مرداد 1398 05:50 ب.ظ
When I originally left a comment I seem to have clicked on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now whenever a comment is added I receive four emails with the same comment.
Perhaps there is a means you can remove me from that service?

Kudos!
plenty of fish dating site چهارشنبه 23 مرداد 1398 03:45 ب.ظ
I am in fact delighted to read this webpage posts
which consists of lots of useful information, thanks for providing these
kinds of data.
plenty of fish چهارشنبه 9 مرداد 1398 02:03 ب.ظ
Thanks for some other informative blog. Where else may
just I get that kind of information written in such a perfect means?
I have a mission that I am simply now operating on, and I've been on the look out
for such info.
how to get help in windows 10 یکشنبه 30 تیر 1398 06:59 ب.ظ
I always spent my half an hour to read this website's content
everyday along with a cup of coffee.
plenty of fish dating site جمعه 28 تیر 1398 06:14 ب.ظ
You really make it seem so easy together with your presentation however I to find this matter
to be actually one thing which I think I'd never
understand. It kind of feels too complex and very wide for me.
I am looking forward on your subsequent put up, I'll try to get the cling of it!
plenty of fish dating site جمعه 28 تیر 1398 08:25 ق.ظ
I loved as much as you'll receive carried out right here.
The sketch is tasteful, your authored material stylish.
nonetheless, you command get bought an shakiness
over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again as exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase.
how to get help in windows 10 چهارشنبه 26 تیر 1398 07:17 ق.ظ
It's perfect time to make some plans for the future
and it is time to be happy. I have read this post
and if I could I desire to suggest you some interesting things or
suggestions. Maybe you could write next articles referring to this article.
I wish to read more things about it!
how to get help in windows 10 سه شنبه 25 تیر 1398 02:46 ب.ظ
I visit each day a few web sites and websites to read articles or reviews, but this weblog presents
feature based writing.
how to get help in windows 10 شنبه 8 تیر 1398 08:53 ق.ظ
Thank you for sharing your info. I really appreciate
your efforts and I will be waiting for your next post
thank you once again.
quest bars cheap شنبه 25 خرداد 1398 07:43 ق.ظ
Hey there! This post couldn't be written any better!
Reading through this post reminds me of my old room mate!

He always kept talking about this. I will forward this post to him.

Pretty sure he will have a good read. Thank you for sharing!
quest bars cheap جمعه 24 خرداد 1398 04:41 ب.ظ
Just wish to say your article is as surprising.
The clarity in your post is simply great and i could assume you are an expert on this subject.
Fine with your permission allow me to grab your feed to
keep updated with forthcoming post. Thanks a million and please keep up the gratifying work.
gamefly free trial پنجشنبه 16 خرداد 1398 05:56 ب.ظ
I was able to find good info from your blog articles.
gamefly free trial سه شنبه 14 خرداد 1398 04:59 ب.ظ
It's amazing to pay a quick visit this web page and reading the views of all mates concerning this post, while
I am also keen of getting know-how.
gamefly free trial دوشنبه 13 خرداد 1398 02:25 ب.ظ
Hello! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?

I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any tips?
gamefly free trial جمعه 10 خرداد 1398 06:23 ب.ظ
Yes! Finally someone writes about gamefly free trial.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نمایش نظرات 1 تا 30
آخرین مطالب
   
ابزار اینستا گرام
ابزار تلگرام

progress:
 
 
   
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic